Warning: include(/home/cokcrcom/domains/cokcapinar.com/public_html/cache/com_weblinks/option.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/cokcrcom/domains/cokcapinar.com/public_html/index.php on line 3

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/cokcrcom/domains/cokcapinar.com/public_html/cache/com_weblinks/option.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lsws/lsphp5/lib/php') in /home/cokcrcom/domains/cokcapinar.com/public_html/index.php on line 3

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/cokcrcom/domains/cokcapinar.com/public_html/index.php:3) in /home/cokcrcom/domains/cokcapinar.com/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/cokcrcom/domains/cokcapinar.com/public_html/index.php:3) in /home/cokcrcom/domains/cokcapinar.com/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cokcrcom/domains/cokcapinar.com/public_html/index.php:3) in /home/cokcrcom/domains/cokcapinar.com/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Doğumlar
ana sayfa
Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

Doğumlar

Köylümüz

 

EN YENİ ÇOKÇAPINAR'LILAR

 

 

 

 dogum

       Kaynarca'da ikamet eden Gürkan-Nesrin çiftinin Fatih isminde bir çocukları dünyaya gelmiştir. Allah analı babalı büyütsün, ömrü uzun olsun. Vatana millete hayırlı evlat olur inşallah. YÜKSEL ailesine gözünüz aydın derken, yeğenimize sağlıklı ve hayırlı ömürler dileriz.

 

dogum

 

       Bozüyük'te ikamet eden İsmet GÜRCAN'ın oğlu Ergun GÜRCAN'ın 18 Nisan 2011 tarihinde Doğa ve Duru adlarında ikiz kız çocukları dünyaya gelmiştir. En yeni ikiz Çokçapınar'lı yeğenlerimize hoşgeldin derken Gürcan ailesine gözünüz aydın diyoruz. Allah'tan sağlıklı ömürler dileriz. 

  dogum


   Köyde ikamet eden Aza Ahmet Uzun'un Bozüyük'te ikamet eden oğlu Kadir'in oğlu dünyaya gelmiştir. Salih bebeğe hoşgeldin derken ailesine de gözünüz aydın diyor sağlıklı ömürler diliyoruz.

   

dogum

 

 

       Eskişehir’de ikamet eden Kadriye ve Mehmet Çetinkaya (Selim Usta) çiftinin  kızları olan Yasemin Tunçbalta’nın İZEL adını verdikleri nur topu gibi kız çocukları dünyaya geldi. Sevimli bebeğimize ve ailesine Allah tan sağlıklı bir ömür diliyoruz.

dogum

 

         Çavuşlar sülalesinden Nazif Şaşmaz’ın kızı Naciye’nin kızı Özlem’in bir bebeği dünyaya geldi. Anne ve babasına hayırlı olsun derken yeğenimize sağlıklı ömürler diliyoruz. 

dogum

        Bozüyük’te ikamet eden Osman TURAN’ ın kızı Halime’nin oğlu Mehmet’in bir kız çocuğunun dünyaya geldi. Yeğenimize Dünyaya hoş geldin diyor, Allah’tan sağlıklı bir ömür diliyoruz. 

dogum

       Duralioğulları  sülalesinden Refiye ve Nazım Bağdat’ ın büyük oğulları Erhan Bağdat dünya evine girdi. Çiftleri tebrik ediyor ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

dogum

       Eskişehir’de ikamet eden  Çavuşlar sülalesinden Ahmet Şaşmaz’ın kızı Bedriye Saçlık'ın, büyük oğlunun erkek çocuğu dünyaya geldi. Anne babasına hayırlı olsun diyor bebeklerine Allah’tan uzun ömürler diliyoruz.

dogum

 

       Kaynarca’da ikamet eden Hatip Hüseyin’in kızı Hatice YÜKSEL hanımefendinin Oğlu Ferat TAŞ ın kızı Elif dünyaya gelmiştir. Yeğenimiz aramıza Hoşgeldin diye selamlarken Allah’tan sağlıklı bir ömür dileriz.

dogum

       Darıca’da ikamet eden köylümüz Muharrem BAKAL’ın bir oğlu dünyaya gelmiştir. Bebek BAKAL’a “Hoş geldin en yeni Çokçapınarlı” diyoruz. Annesi ve babasına hayırlı olsun derken yeğenimize Allah’tan uzun ömürler diliyoruz.

dogum

       Bozüyük’te ikamet eden Necdet-Sadife GÜRCAN çiftinin kızları Esra’nın 20 Ekim 2010 tarihinde Eymen Ege isminde bir çocuğu dünyaya geldi. Eymen Ege bebeğe “Hoş geldin aramıza” derken annesi Esra ve babası Göksel Aydın’a gözünüz aydın diyoruz. Allahtan uzun ve sağlıklı ömürler diliyoruz.

dogum

 

       Bozüyük'te ikamet eden Kadir Arıcan'ın 11.01.2010 Tarihinde oğlu Egemen Arıcan dünyaya geldi.İnşallah Vatana Millete Hayırlı bir evlat olur, Allah'tan sağlıklı bir ömür diliyoruz.

dogum

       Eskişehir'de ikamet eden İsmail Turuca ve Emel Turuca'nın Sueda Nur adında torunları dünyaya gelmiştir. 26.12.2009 Dede ve babaannesine gözleriniz aydın derken yeğeniize Allah'tan sağlıklı bir ömür dileriz.

 

dogum

       Kaynarca'da ikamet eden Hatip Hüseyin oğlu Seyfettin YÜKSEL oğlu Gürkan-Nesrin YÜKSEL çiftinin, 12/03/2009 tarihinde ECRİN isminde bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Küçük Çokçapınar'lıya Allah'tan hayırlı ömürler diliyoruz. Allah Analı-Babalı büyütsün, Vatana, Millete ve Ailesine hayırlı evlat olsun inşaallah.

 

dogum

       Bozüyük'te ikamet eden Orhan AYAZLARLI'nın oğlu Özcan AYAZLARLI'nın 13/02/2009 tarihinde Dilara Nur isimli bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Küçük Çokçapınar'lıya Allah'tan hayırlı ömürler diliyoruz. Allah Analı-Babalı büyütsün, Vatana, Millete ve Ailesine hayırlı evlat olsun inşaallah.

dogum

 

       Tuzla'da ikamet eden ismail SİNEKLİ'nin oğlu Recep-Semiha SİNEKLİ çiftinin TAHA adında oğlu 28.11.2008 tarihinde dünyaya gelmiştir. Allah analı babalı büyütsün, hayırlı ömürler dileriz.

 

dogum

       Eskişehir'de ikamet eden Ali-Sebahat ÇAKIR'ın oğlu, Serkan-Enbiye ÇAKIR'ın 23/11/2008 tarihinde bir oğlu dünyaya gelmiştir. Küçük Çokçapınar'lıya Allah'tan hayırlı ömürler diliyoruz. Allah Analı-Babalı büyütsün, Vatana, Millete ve Ailesine hayırlı evlat olsun inşaallah.

 

dogum

       İçerenköy'de ikamet eden, Hüseyin YÜKSEL kızı Halime ÇEVİRGEN'in 10/10/2008 tarihinde Duru isimli bir kızı dünyaya gelmiştir. Küçük Çokçapınar'lıya Allah'tan hayırlı ömürler diliyoruz. Allah Analı-Babalı büyütsün, Vatana, Millete ve Ailesine hayırlı evlat olsun inşaallah.

 

dogum

       Karaman'da  ikamet eden Mıstan oğlu Kadir ÖZMEN kızı Mine ÖZMEN'in YİĞİTHAN ve YAĞIZALP isimli ikiz oğulları olmuştur. Küçük Çokçapınar'lılara Allah'tan hayırlı ömürler diliyoruz. Allah Analı-Babalı büyütsün, Vatana, Millete ve Ailesine hayırlı evlat olsunlar inşaallah.

 

dogum

       Selim Ayazlarlı'nın Bursada ikamet eden kızı Sibel'in 1.3.2008 tarihinde AYAZ isminde bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Tarihi bir anlamı da olan Ayaz bebeğe Allah'tan sağlılı bir ömür diliyoruz.

 

dogum

       Bolu merkezde ikamet eden Tarım İl Müdürlüğü Bitki Koruma Şube Müdürü Sayın Osman TUTKUN'un bir oğlu olmuştur. Küçük Çokçapınar'lıya Allah'tan hayırlı ömürler diliyoruz. Allah Analı-Babalı büyütsün, Vatana, Millete ve Ailesine hayırlı evlat olsun inşaallah.

 

dogum

       Gebze Çayırova'da ikamet eden, Hacı Mustafalar'dan, Adil AYDIN oğlu Cüneyt AYDIN'ın bir oğlu olmuştur. Küçük Çokçapınar'lıya Allah'tan hayırlı ömürler diliyoruz. Allah Analı-Babalı büyütsün, Vatana, Millete ve Ailesine hayırlı evlat olsun inşaallah.

 

dogum

       Aşık Ahmet'in torunu Ahmet (Mehmet) TUTKUN'un kızı Ayşe'nin 8 Ocak 2008 tarihinde üçüncü çocuğu olarak bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Küçük yeğenimize  Hoşgeldin derken Allah'tan sağlıklı bir ömür dileriz.

 

dogum

       Gebze'de ikamet eden Ali Osman KAYABAŞ'ın oğlu Hüseyin KAYABAŞ'ın, 18/02/2007 tarihinde Yaren Naz isimli bir kızı olmuştur. Küçük Çokçapınar'lıya Allah'tan hayırlı ömürler diliyoruz. Allah Analı-Babalı büyütsün, Vatana, Millete ve Ailesine hayırlı evlat olsun inşaallah.

 
Reklam