konusarakogren.com Bilecik İngilizce Kurslarına Büyük Üstünlük Sağladı tanıtım yazısı

konusarakogren.com Bilecik İngilizce Kurslarına Büyük Üstünlük Sağladı
   İngilizceyi bir türlü öğrenemiyor musunuz? Ne kadar çalışırsanız çalışın olmuyor mu?

   Bu zamana kadar çok para ve zaman kaybettiğinizi mi düşünüyorsunuz? O zaman bir yerlerde bir yanlışlık var demektir. İngilizceyi hem pratik hem de kısa zamanda öğrenmek istiyorsanız, sizleri Bilecik İngilizce Kursları arasında en çok tercih edilen platform olan Konuşarak Öğren ile tanıştıralım. Konuşarak Öğren sistemi, online olarak İngilizce öğrenmenizi sağlayan bir platformdur. 

Konuşarak Öğren ayrıcalıkları nelerdir;

 • Bu sistemde oturduğunuz yerden ve pratik bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz. Bilgisayarınızdan günlük 10, 20 ya da 30 dakikalık zaman dilimlerinden birini ayırarak, gerçek öğretmenler eşliğinde İngilizce öğrenebilirsiniz. Bir yandan kahvenizi yudumlarken diğer yandan İngilizce öğrenebilirsiniz.
 • Bu sistem ile birlikte Amerikalı öğretmenlerden eğitim alırsınız. Bu sayede pratik yapma imkânı bulabilirsiniz. Bu pratik ile sürekli İngilizce konuşabilir ve öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz.
 • Öğretmenlerden aldığınız eğitimleri kaydedebilir ve tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Böylece yapmış olduğunuz hataları öğrenir ve İngilizcenizi geliştirirsiniz. Ayrıca eğitmenler de eğitim sırasına yapmış olduğunuz hataları size bir doküman halinde sunacaktır.
 • Bilgisayar başında olamadığınız zamanlarda da online İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Konuşarak Öğren platformu, mobil uyumlu olan programı ile istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden eğitim almanız imkân sağlamaktadır.
 • Sistem hakkında merak ettikleriniz öğrenmek ve nasıl bir eğitim alabileceğiniz deneyebilmek için sisteme ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.
Konuşarak öğren sisteminde neler öğrenebilirsiniz;

Bu sistemde İngilizce ninni başta olmak üzere sayılar, gramerler, konuma şekilleri, işinize yaracak kalıplar ve çok daha fazlası için eğitim alabilirsiniz. Sistemin pratik olmasının nedeni de bu eğitimlerdir. İngilizceyi günlük hayatta nasıl pratik olarak kullanabileceğiniz hakkında eğitim alırsınız. İşinize yarayacak belli başlı kalıpları pratik olarak öğrenebilir ve sürekli konuşarak, pratik yapma imkânı bulabilirsiniz. 

Konuşarak öğren sisteminde eğitmenlerle sürekli iletişim halinde olursunuz. Bu da size artı avantajlar sağlar. Bu avantajları aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

 • Süreli pratik yapma ve İngilizce konuşma imkânı bulursunuz.
 • Aldığınız eğitimi geliştirir ve kalıcı olmasını sağlarsınız.
 • Zaman ve para kaybetmemmiş olursunuz.
 • Çok kısa bir sürede İngilizce öğrenme imkanına sahip olursunuz.
 • Eğitmenlere sürekli sorular sorarak, hatalarınızı düzeltebilirsiniz.
 • Her gün değişik konular konuşarak, akıcılığınızı arttırabilirsiniz.
Siz de bu sistemin avantajlarından yararlanmak ve dünyayı takip edebilmek istiyorsanız, amaçlarınıza kısa sürede ulaşanların hikayelerine göz atabilmek ve Konuşarak Öğren sistemi hakkında detaylı bilgi alabilmek için www.konusarakogren.com/blog/adverbs adresini ziyaret edebilir, kendinize ücretsiz deneme hesabı açabilirsiniz.

Bu yazıyı yayınlayın:
Henüz yorum yapılmamış.

Benzer Yazılar: