Çokçapınar Yönetimlerinden Duyuru.

   Muhtarlık ve Dernek Yönetimlerimiz Çokçapınar Köyü Şenlikleri ile ilgili duyuruda bulundular.

          6-7 Temmuz 2019 Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak 13. Çokçapınar Şenlikleri için toplanan Muhtarlık, Bozüyük ve Gebze Dernekleri yönetimleri bu konuda bir duyuruda bulundu. Şenlik çalışmaları için Çokçapınar köyünde toplanan yönetimler bazı ayrıntıları görüştü. Toplantı sonucu yapılan duyuru şöyle;

       “6-7 Temmuz 2019 tarihlerinde yapılacak Çokçapınar Şenliklerine adak ve bağış kabulü devam etmektedir. Yardımda bulunacak köylülerimiz Bozüyük ve Gebze Dernek Başkanlarına ulaşabilirler. 29-30 Haziran Cumartesi ve Pazar günleri köy mezarlığı ve şenlik alanının temizliği yapılacak, masa-sandalye gibi malzemeler şenlik alanına taşınacaktır. Bu çalışmaların yapılabilmesi için köylülerimize ihtiyaç vardır, köylülerimizin bu çalışmalara katılmalarını bekliyoruz. Ayrıca; köylülerimizin Şenlikte yapılmasını istedikleri, görmek istedikleri istekleri varsa bizlere bildirmelerini bekliyoruz. Bütün köylülerimize duyurulur.”
       Varılan karar gereği Cumartesi günü gündüz yapılacak bazı etkinliklerin ardından gece kına gecesi eğlencesi, havai fişek gösterileri ile beraber Cemalci ekibinin evleri ziyareti gibi etkinlikler yapılacak. Pazar günü saat 11.00’da mezarlık ziyaretinin ardından mevlit okunması, öğle yemeği ikramı, bazı etkinlikler ve eğlencelerle şenlik devam edecek. Bu şenliklerde de yine çocukları bazı sürpriz hediyelerin beklediği bildirildi.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap

Yorum Yazın