11. Çokçapınar Şenliğinin Tarihi Belli oldu

   11. Geleneksel Çokçapınar Şenliği 30 Haziran 2018 Cumartesi ve 1 Temmuz 2018 Pazar günlerinde yapılacak.

   2018 yılında yapılacak 11. Çokçapınar şenliğinin tarihi belli oldu. 11. Geleneksel Çokçapınar Şenliği 30 Haziran Cumartesi ve 1 Temmuz Pazar günlerinde yapılacak. Merhum Hüseyin AĞIR'ın mevlidi vesilesiyle Gebze Çokçapınar Köyü derneği yönetimi ve köylülerimiz arasında yapılan istişare sonucu 11. Çokçapınar şenliğinin tarihi kararlaştırıldı.  Gelecek yıl şenlikler 30 Haziran Cumartesi gününden başlayıp 1 Temmuz Pazar olmak üzere 2 gün boyunca çeşitli etkinliklerle yapılacak.

1 Yorum:
 • Ali Osman GÜRCAN

  03/11/2017 günü saat:14:07:50

  2018 yılında yapılacak şenliğimizin tarihi belli oldu. Gebze'de, dernek yönetimi ve köylülerimiz arasında yapılan istişare sonucunda şanliğin 30 Haziran Cumartesi başlayıp 1 Temmuz Pazar günü devam edilmesi kararı alındı.
  Gebze dernek başkanımız Mehmet ŞENTÜRK, önümüzdeki köylerde köyde bir toplantı yapılacağını, şenliğin nasıl yapılacağını neler yapılacağını burada konuşup değerlendirelim dedi.
  Cumartesi günü de bazı etkinlik Pazar günü de bazı etkinlikler yapmak lazım. Ne gün neler yapılabilir şimdiden fikir yürütüp değerlendirme yapabiliriz, bazı planlar yapabiliriz. Cumartesi neler yapalım Pazar neler yapalım fikri olan yazsın hep birlikte fikir beyan edelim hazırlık yapalım derim.
  Konu ile ilgili FORUM da yeni konu açtım, fikirlerimizi oraya yazabiliriz. Üye olmayan yeni üye olabilir, eski üyelikler iptal oldu yeniden üye olmak gerekiyor.
  http://www.cokcapinar.com/sayfa/forum/?f=konu&k=92018-senligi


Yorum Yazın