Dodurga’lı Taekwondoculardan 1. lik ve 3. lük ödülü

   Antalya'da yapılan 89 kulüp ve 1500 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen 4.Turkish Open Uluslararası Taekwondo turnuvasına Dodurga, Osmaneli ve Bozüyük’ten sporcularımız katıldı. Turnuvada Dodurga Spor Kulübü Taekwondo sporcularından Mehmet Oral birinci, Ceren Tuna’nın ise üçüncü oldu.

   

Antalya'da yapılan 89 kulüp ve 1500 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen 4.Turkish Open Uluslararası Taekwondo turnuvasına Dodurga, Osmaneli ve Bozüyük’ten sporcularımız katıldı. Turnuvada Dodurga Spor Kulübü Taekwondo sporcularından Mehmet Oral birinci, Ceren Tuna ise üçüncü oldu.

Dodurga Belediye Başkanı Selim TUNA, Dodurga Spor Kulübü Taekwondo sporcularından Ali CEYHAN, Ali Osman ÜSTÜN, Ceren TUNA, Mehmet ORAL ve Fatih Ata DEMİRTAŞ’ ı katıldığı 4. Uluslararası Turkish Open Taekwondo Turnuvasında Antalya’da ziyaret ederek destek verdi. Sporculardan Mehmet Oral’ın birinci, Ceren Tuna’nın ise üçüncü olduğu turnuva sonucu çocuklarımızın ve gençlerimizin almış oldukları başarılardan dolayı gurur ve mutluluk duyduğunu belirten Başkan TUNA başta hocalarımız Gökalp YILDIZ ve Hanife AYAN olmak üzere tüm sporcularımızı ve ailelerini tebrik etti.

Antalya'da yapılan 89 kulüp ve 1500 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen 4.Turkish Open Uluslararası Taekwondo turnuvasına Dodurga, Osmaneli ve Bozüyük’ten katılan sporcularımızı, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Dodurga Belediye Başkanı Selim TUNA, Osmaneli Belediye Başkanı Münür ŞAHİN ve Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa YAMAN birlikte ziyaret ederek turnuvaya katılan sporcularımız ile hocalarına destek oldular.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap

Yorum Yazın