Hüseyin AĞIR Hakka Yürüdü

   Gebze Derneği Kurucusu ve eski başkanı Hüseyin AĞIR Hakka yürüdü, cenazesi Çokçapınar köyüne defnedilecektir. Allah rahmet eylesin.

   Gebze Derneği Kurucusu ve eski başkanı Hüseyin AĞIR Hakka yürüdü, cenazesi Çokçapınar köyüne defnedildi. Bir koca çınarımız daha aramızdan ayrıldı. Gebze Çokçapınar Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin kurucu başkanı Hüseyin AĞIR, uzun süredir tedavi gördüğü hastalığına yenik düşerek 20.09.2017 Çarşamba sabahı hayata gözlerini yumdu. Cenazesi aynı gün İkindi namazında çok sevdiği Çokçapınar köyüne defnedildi. Allah rahmet eylesin.

Hüseyin AĞIR, 23.07.2007 tarihinde kurulan Gebze Çokçapınar Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin kurucu başkanı, 28.10.2007 tarihindeki 1. olağan genel kurulda ve 25.10.2009 tarihindeki 2. olağan genel kurulda yine dernek başkanı seçilerek bu görevi 23.10.2011 tarihindeki genel kurula kadar yürüttü. Köy şenlikleri, iftar yemekleri, helva ikramları gibi çok sayıda sosyal etkinlik faaliyetlerinde bulunarak Çokçapınar köylüleri arasında saygınlık kazandı.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap

Yorum Yazın