Zafer KAFLI Kazandı

   Zafer Kaflı, yapılan Olağan Kurulda Kocaeli Bilecikliler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı seçildi.

   

   Zafer KAFLI Başkan seçildi.

Zafer KAFLI, Bugün 26.11.2023 Pazar günü yapılan Olağan Kurulda Kocaeli Bilecikliler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı seçildi. Geçen hafta başkanlığa aday olduğunu açıklayan Zafer KAFLI, bugün yapılan Olağan Genel kurulda Dernek başkanı seçildi. Seçimde 124 oy kullanıldı, 90 oy ile başkan seçilen Zafer KAFLI ile birlikte Çokçapınar köyünden, Zeki BAKKALCI, Naci TURAN, Özcan AĞIR ve İbrahim ERİM de yönetim kuruluna girdiler. Sayın başkan ve yönetim kurulunu tebrik ediyor başarılar diliyoruz. Kongrede, oy kullanılmaya geçilmeden önce bir konuşma yapan KAFLI kendini şöyle tanıttı;

Saygı Değer Divan Başkanım, değerli Başkanlarım, çok kıymetli Bilecikli hemşerilerim, değerli büyüklerim kıymetli küçüklerim hoş geldiniz. Kısaca kendimi takdim etmek istiyorum. Adım Zafer KAFLI, Bilecik Bozüyük Çokçapınar köyünden 1964 yılında gelen Mehmet KAFLI’nın oğluyum.1974 İstanbul doğumluyum. Evli, iki çocuk babasıyım. İlk ve Ortaöğrenimimi Çayırova’da, Liseyi Gebze Endüstri Meslek Lisesinde tamamladım. Babamdan kalan taksiyle esnaflık yapıyorum. 2011 yılından itibaren Nazmi ÖZMEŞE, Ali Ekmer BİLİR ve Yusuf PEHLİVAN Başkanlıklarında yönetim kurulu üyesi olarak görev almaktaydım. Bu dönem Yönetim Kurulu ve Başkanlarımın desteğiyle Başkanlık görevine oylarınızla talibim. Başkanlık dönemimde derneğimizi en iyi şekilde temsil edeceğime ve derneğimizi bundan önceki başkanlarım gibi derneğimizi siyasi basamak olarak kullanmayacağıma söz veriyorum. Hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Oy kullanma işlemlerinin tamamlanıp oy sayımının ardından başkanlığı kesinleşen Zafer KAFLI, genel kurula katılanlara bir konuşma yaparak teşekkür etti.

Değerli Bilecikliler, çok kıymetli hemşehrilerim, verdiğiniz oylarla talip olduğum Bilecikliler derneği yönetim kurulu seçilmiş oldu. Ben ve yönetim adına sizlere teşekkür ediyorum. Seçime giren arkadaşımızı da tebrik ediyorum. Hep birlikte derneğimiz güzel bir şekilde her zaman her yerde en iyi şekilde temsil edilecektir. Bunu da hep birlikte başaracağız.
Saygı ve sevgiyle hepinizi kucaklıyorum.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap

Yorum Yazın