Adaylığını açıkladı

   Zafer Kafalı, Kocaeli Bilecikliler Derneği Başkanlığına adaylığını açıkladı

   

Zafer KAFLI, Kocaeli Bilecikliler Derneği Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Çayırova'da ikamet eden, yıllarca dernek yönetimlerinde görev alarak tecrübe kazanan Çokçapınar köyünden Zafer KAFLI, yakında yapılacak olan kongrede Kocaeli Bilecikliler Derneği başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Zafer KAFLIadaylığını şöyle duyurdu;

"Değerli Çokçapınar'lı akrabalarım ve köylülerim. Kocaeli Bilecikliler dayanışma yardımlaşma derneği 1988 yılında kurulmuş ve bu günümüze gelmiştir. Bu güne kadar olan geçmiş dernek başkanlarına ve yönetim kurullarına sonsuz şükranlarımı sunuyor, vefat edenlere Allah'tan rahmet yaşayanlara sağlıklı ömürler diliyorum. Yeni dönem için yeni yönetim kurulu ile Başkan adaylığımı açıklıyor sizlerin desteğinizi bekliyorum.

Bilecik ilini anlatmaya ne kağıtlar yeter ne kalemler. Taşını, toprağını, yaprağını, şanlı geçmiş tarihini anlatmak günler alır. Gurbette birlik beraberliğimizin çatısını oluşturan Kocaeli Bilecikliler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin varlığı ve büyüklüğü tartışılmaz.

Hep birlikte elele omuz omuza yapılması gerekenleri yapmaya hazırım, hazırız, hepinizi muhabbetle kucaklıyorum.

Sevgi ve saygılar

Zafer KAFLI

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap

Yorum Yazın