5.Çokçapınar Şenliği (2011)

   Bu sene beşincisi yapılan ve artık geleneksel hale gelen Çokçapınar Şenlikleri, Bozüyük Çokçapınar'lılar Derneğinin organizasyonu ile mükemmel bir şekilde yapıldı.

   Yapılan Şenliğimize katılımın yüksek olması sevindiriciydi.

MHP Bilecik Milletvekili  Bahattin ŞEKER, AKP Bilecik Milletvekili Fahrettin POYRAZ, Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet BERBEROĞLU, CHP Bilecik Milletvekili adayı Yaşar TÜZÜN katılımıyla yapılan Şenliğimizde çeşitli etkinlikler yapıldı,

MHP Bilecik Milletvekili  Bahattin ŞEKER yaptığı konuşmada;Çokçapınar’a yapılan yardımların aslında Atalarımıza yapılan bir vefa borcundan ibaret olduğunu belirtti.\r\n

Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet BERBEROĞLU yaptığı konuşmada; Yapılan ilk şenlikten bu yana geçen sürede, Yapılan bina ve oyun alanlarıyla, Çokçapınar’ın çok güzel bir şenlik alanına kavuştuğunu belirtti.

Çokçapınar Köyü Muhtarı Ahmet TAM yaptığı konuşmada; Derneklere üye olanların haricinde tüm Çokçapınar’lılara ulaşarak katılımın dahada fazlalaşması gerektiğini, Birlik ve Beraberliğin önemi belirtti.

Bozüyük Çokçapınar’lılar derneği Başkanı Mustafa ÖZKAN yaptığı Konuşmasında; Şenliği organize ettiklerini bir çok kişinin maddi ve manevi yardımda bulunduğunu bu kişilere ve şenliğe katılanlara teşekkürlerini iletti.

Şenlikte Efelerimizin oynadığı oyunlar beğenilirken oynamak isteyen köylülerimizinde katılımıyla renkli görüntüler oluştu.

Geçen seneden farklı olarak Verilen ikramların karışıklığa meydan vermemek için bayan ve erkeklerin ayrı sıralardan verilmesi ve Derneğe katkı sağlamak için yapılan çekiliş,Palyaçoların çocuklara hediyeler dağıtması,  Şenliğimize ayrı bir heyecan ve renk kattı. Çekilişte çeşitli hediyelerin yanında büyük ödül olarak Altın verildi.

Her sene olduğu gibi bu senede OKS de dereceye giren Köylülerimizin çocuklarına Eğitime teşvik olarak

Köylümüz Prof. Dr. Hamdi TUTKUN  tarafından hediyeler verildi . OKS de dereceye giren öğrencilerimiz ve aldıkları puanlar ile kazandıkları okullar

1.  Burcu DANDİN    493    Ankara Fen Lisesi  ( Cafer DANDİN Kızı)
2.  Fatih TUTKUN    459    Kartal And.Öğretmen Lis.  (Hamdi TUTKUN Oğlu)
3.   Merve ÖZEN      404    Kütahya Sağlık M.L.Radyoloji (Mustafa KAFLI Torunu)

Biz Site Yöneticileri olarak, çocuklarımızı kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Şenlik Programı , Şenliğe katkı sağlayanlara ,Plaket ve Teşekkür belgelerinin verilmesinin  ardından sona erdi.

5.Şenliğimiz ile ilgili fotoğraf ve video görüntülerini bize göndererek tüm köylülerimizle paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sitemizce kaydedilen görüntüler en kısa sürede sitemizde yayınlanacaktır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap

Yorum Yazın