Bilecik Valisi, Milletvekili ve Bozüyük Kaymakamı Çokçapınar Köyünü Ziyaret Ettiler.

   Bilecik Valisi Sayın Bilal Şentürk ile Ak Parti Bilecik Milletvekili Sayın Selim Yağcı ve Bozüyük Kaymakamı Sayın Hasan Yaman Çokçapınar köyüne ziyarette bulundular.

   

8 Kasım Cuma günü Bilecik Valisi Sayın Bilal Şentürk ile Ak Parti Bilecik Milletvekili Sayın Selim Yağcı ve Bozüyük Kaymakamı Sayın Hasan Yaman Çokçapınar köyüne kısa bir ziyarette bulundular. Çokçapınar köyüne tanışma ziyareti yapan Bilecik Valisi Sayın Bilal ŞENTÜRK köylüler ile hasbihal etti.  Diğer yandan Ak Parti Bilecik Milletvekili Sayın Selim YAĞCI da Çokçapınar köyünü ziyaret ederek asfaltlama çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Bilecik Valisi Sayın Bilal ŞENTÜRK köy hakkında bilgi alırken köy Okulunun açık olmadığını öğrenince; “köyde ahır kokusu olmalı, ayağımız betona değil çamura basmalı, gerekli altyapıyı sağlayarak genç nüfusu köyde tutmalıyız, en azından emeklileri köylere döndürmeliyiz. Yalova ve Van depremlerini yaşadım, can derdine düşen insanların ailelerini barındıracak yer aradıklarını görünce, bir insanın böyle bir köyde anahtarının olmasının ne demek olduğunu daha iyi anladım” dedi.

Öğleden sonra gerçekleşen ziyarete, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz, Ak Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, Ak Parti Bozüyük İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy ve İl Genel Meclisi üyeleri Zeki Kayadelen, Mesut Çetin, Erdinç Gesge, Ak Parti Bilecik Belediye Meclis Üyesi Çetin Kaya, İl Özel İdare Genel Sekreteri Halis Nalbant ve Yol Şb Müdürü Gökhan Yahşi, Bozüyük İlçe Özel İdare Müdürü Mehmet Demirci, Bozüyük İlçe Jandarma Karakol Komutanı Serkan Aktay da ziyarete katıldılar.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap

Yorum Yazın